news

Znicze szklane z najmodniejszymi motywami – sprawdź je!

Znicze Fenix 1 Znicze Szklane Z Najmodniejszymi Motywami Sprawdź Je!

Chcesz, aby mogiła, w której spoczywa bliski Ci zmarły była zawsze elegancka? Z pomocą szklanych zniczy udekorujesz każdy grobowiec i sprawisz, że będzie pięknie prezentował się przez długi czas. To zasługa wysokiej jakości dekoracji funeralnych, wśród których są szklane znicze. Te z naszej oferty występują w wielu wersjach – od klasycznych aż po zdobione. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Klasyczne i ponadczasowe znicze szklane

Znicze szklane mogą cechować się klasycznym wzornictwem i w takiej wersji spotykamy je najczęściej w sklepach czy na stoiskach przed cmentarzami. W naszym sklepie internetowym są one zdecydowanie tańsze, dlatego warto zrobić od razu większe zakupy. Wśród klasyków nie brakuje charakterystycznych lampionów oraz latarenek. Mają one srebrne lub złote podstawy i takie same nakładki. Przybierają formy kul, diamentów, stożków czy serc i prezentują się efektownie o każdej porze, bez względu na okoliczności.

 • Produkt w promocji
  Wkład parafinowy W6 (60h)
  Wkład parafinowy W6 (60h)
  2,53  z VAT (2,06  netto)
 • Produkt w promocji
  Wkład parafinowy W7 (72h)
  Wkład parafinowy W7 (72h)
  3,63  z VAT (2,95  netto)
 • Produkt w promocji
  Wkład parafinowy W5 (48h)
  Wkład parafinowy W5 (48h)
  2,20  z VAT (1,79  netto)
 • Wkład parafinowy FENIX 4 (3-4dni)
  Wkład parafinowy FENIX 4 (3-4dni)
  3,63  z VAT (2,95  netto)

Znicze z napisami

Chcąc wyrazić więź, jaka łączyła Cię ze zmarłym, zawsze możesz skorzystać ze znicza zdobionego napisami. Jest on niezwykle elegancki, a dzięki dedykacji także spersonalizowany. Możesz znaleźć szklane znicze dla każdego, kto był Ci bliski. Napisy takie jak: „Kochanej Mamie”, „Kochanemu Tacie”, „Pamiętamy”, „Kochamy” będą niezwykle osobiste i wzruszające.

Znicze artystyczne

A możesz szukasz nietuzinkowej propozycji na grób dla bliskiej Ci osoby? Na pewno znajdziesz go w naszym asortymencie, bo mamy tutaj całą kategorię poświęconą zniczom artystycznym. Są one eleganckie i nieoczywiste, np. znicze w kształcie kapliczek. Niektóre zamiast klasycznego przezroczystego szkła mają obudowę wykonaną z kolorowych szybek, układających się na kształt mozaiki. Zdobienia w formie kwiatów są jednymi z najpopularniejszych i wspaniale oddają ducha artystycznych świec.

Zobacz

Znicze złote lub srebrne ze szkła

Żadne połączenie nie jest tak udane, jak złoto czy srebro ze szkłem. Jeżeli wyobrazimy sobie znicze okolicznościowe w takich barwach to jesteśmy pewni, że będą one niebanalną dekoracją każdej mogiły. Znicze takie mogą mieć kolorowe podstawki i nakładki, a także motywy serc, kwiatów lub inne, wyrażające uczucia, jakie żywiliśmy do bliskiej osoby. Co ważne przez długi czas prezentują się nienagannie, również dlatego, że okopcone czy zabrudzone woskiem szkło można łatwo umyć.

Znicze szklane są dostępne w wersji na wkład (parafinowy, olejowy lub LED) oraz w wersji solarnej (zasilane energią słoneczną).