news

Znicz szklany z napisem jako wyjątkowy pomysł na spersonalizowaną ozdobę grobowca

Znicze Fenix 1 Znicz Szklany Z Napisem Jako Wyjątkowy Pomysł Na Spersonalizowaną Ozdobę Grobowca

Odwiedziny na grobie bliskich zmarłych zawsze są okazją do zadumy, okazania swojej tęsknoty oraz miłości do tych, którzy odeszli. Zastanawiasz się, w jaki sposób przekazać wszystkie uczucia za pomocą dekoracji nagrobnych? Doskonałym sposobem są personalizowane ozdoby, a konkretniej znicze z napisami. Producenci umieszczają je metodą nadruku, dzięki czemu są jeszcze trwalsze i lepiej widoczne, nawet z daleka. Zobacz, jakie znicze z tej kategorii zasługują na szczególną uwagę.

Znicze plastikowe z napisami

Jednymi z najpopularniejszych są znicze plastikowe z napisami, które doskonale prezentują się na wszystkich grobowcach. Wyróżnia je to, że są spersonalizowane, zatem wiadomo dokładnie, kto je przyniósł i jaki jest jego stopień pokrewieństwa ze zmarłym. Taka forma dekoracji sprawdza się przez cały rok, jednak najczęściej jest wybierana przy okazji konkretnych świąt – Dnia Babci i Dziadka, Dnia Matki, Wszystkich Świętych, rocznicy śmierci lub urodzin. Czasem taki znicz można przynieść po prostu bez okazji, bo tak naprawdę każdy moment jest dobry, aby okazać swoją tęsknotę i miłość.

Szklany znicz okolicznościowy

Bardziej trwałą formą dekoracji, która przez dłuższy czas wygląda estetycznie, a także ładnie prezentuje się w różnych warunkach pogodowych jest znicz szklany okolicznościowy. Możesz kupić go na mogiłę zmarłych dziadków lub rodziców, ponieważ cechuje go wyjątkowa prostota, subtelny minimalizm i elegancja. To zasługa nie tylko efektownego kształtu i solidnego wykonania, ale też połączenia kolorów, np. czarnego ze złotym czy białej ze srebrnym.

Warto rozważyć zakup szklanego znicza, ponieważ posłuży Ci on przez dłuższy czas. Nie okopci się zbyt szybko, a umieszczony na nim napis będzie dobrze widoczny. Nie wpłynie na niego negatywnie nawet wysoka temperatura, która wytworzy się podczas palenia wkładu.

Napisy na zniczach

Jakie napisy znajdziemy na zniczach? Zazwyczaj są to bezpośrednie dedykacje, które podkreślają, kim dla Ciebie była zmarła osoba. Wśród nich:

Niektóre, zwłaszcza większe znicze mają większą powierzchnię do umieszczania nadruków, dlatego nierzadko są zdobione napisami w formie dłuższych sentencji, cytatów, fragmentów pieśni i wierszy. Dobór odpowiedniego znicza sprawi, że mogiła zyska nową dekorację, wyrażającą wiele pozytywnych uczuć. Warto pomyśleć o takiej ozdobie przy okazji najbliższego święta.