Okolicznościowy znicz na wkład Z89 Serce

Okolicznościowy znicz na wkład Z89 Serce

 

Wysokość znicza w cm: 25. Kod EAN: 590 8252 9560 67. Ilość w opakowaniu: 6 szt.

Okolicznościowy znicz na wkład Z89 Serce

Okolicznościowy znicz na wkład Z89 Serce

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 6
  • wysokość: 250 mm
  • kod EAN: 590 8252 9560 67

Znicze szklane na wkład

Okolicznościowy znicz na wkład Z89 Serce, będzie fantastyczną oprawą grobowca. Jego genialny design sprawia, że znicz będzie wyglądał genialnie przez bardzo długi czas. Opracowany i wytworzony został z troszczeniem się o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, stanie na wysokości zadania w każdych warunkach atmosferycznych.

W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Długość świecenia jest uzależniona od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są bardzo modnym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na mogile, aby okazać, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. A ponadto, stosowany jest do ozdoby  grobu, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Stawiany jest także na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największy popyt na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, z tego powodu znajdziemy w ofertach wytwórców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Okolicznościowy znicz na wkład Z89 Serce

Producent zniczy

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat proponuje swoim odbiorcom najwyższej jakości produkty. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości półprodukty, sprawiają że, proponowane towary są na najwyższym poziomie jakościowym, z tego powodu tak bardzo są poszukiwane w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi głównymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy wspaniałe ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649