Fantastyczny znicz na wkład Z130 APL

Fantastyczny znicz na wkład Z130 APL

 

Wysokość znicza w cm: 24. Kod EAN: 590 8252 9561 73. Ilość w opakowaniu: 7 szt.

Fantastyczny znicz na wkład Z130 APL

Fantastyczny znicz na wkład Z130 APL

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 7
  • wysokość: 240 mm
  • kod EAN: 590 8252 9561 73

Znicze szklane na wkład

Fantastyczny znicz na wkład Z130 APL, będzie niepospolitą ozdobą kamienia nagrobnego. Jego uroczy design sprawia, że znicz będzie wyglądał imponująco przez bardzo długi czas. Opracowany i wyprodukowany został z staraniem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, stanie na wysokości zadania w każdych warunkach atmosferycznych.

W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Czas świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle cenionym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicze posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na grobie, aby dać wyraz, że pamiętamy o zmarłym. Mało tego,, używany jest do ozdoby  nagrobku, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Stawiany jest także na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zapotrzebowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to rozpoczynamy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, dlatego znajdziemy w ofertach sprzedawców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Fantastyczny znicz na wkład Z130 APL

Producent zniczy

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat proponuje swoim odbiorcom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz doskonałej jakości półprodukty, sprawiają że, proponowane towary są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są często kupowane w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi największymi odbiorcami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy znamienite ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649