Fantastyczny znicz szklany na wkład Agadir 1

Fantastyczny szklany znicz na wkład Agadir 1

Fantastyczny szklany znicz na wkład Agadir 1. Wysokość znicza w cm: 32. Kod EAN: 590 8252 9556 19. Ilość w opakowaniu: 4 szt.

Fantastyczny znicz szklany na wkład Agadir 1

Fantastyczny znicz szklany na wkład Agadir 1

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 4
  • wysokość: 320 mm
  • kod EAN: 590 8252 9556 19

Znicze szklane na wkład

Fantastyczny znicz szklany na wkład Agadir 1, będzie prześliczną oprawą nagrobka. Jego fantazyjny design sprawia, że znicz będzie wyglądał przeuroczo przez bardzo długi czas. Opracowany i stworzony został z troską o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych.

W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Okres świecenia uzależniony jest od użytego wkładu. Dlatego Fantastyczny znicz szklany na wkład Agadir 1 jest wspaniałą propozycją do ozdoby grobu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle lubianym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.
Znicze zapalamy na grobie, aby potwierdzić, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. A także, stosowany jest do ozdoby grobu, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.
Największe zainteresowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, z tego powodu znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Fantastyczny znicz szklany na wkład Agadir 1 jest bez wątpienia, wspaniałą propozycją w ofercie firmy „FENIX”.

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości surowce, sprawiają że, proponowane towary są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są cenione w Polsce jak i w Europie.
Nasza propozycja obejmuje cały wybór produktów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, Znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi ważnymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy niezrównane ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii –

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt  dzwoń:

TEL: +48693652649