Nowoczesny znicz na wkład ZP-751.3U

Nowoczesny znicz na wkład ZP-751.3U

 Wysokość znicza w cm: 30. Kod EAN: 5905669430036. Ilość w opakowaniu: 7 szt.

Nowoczesny znicz na wkład ZP-751.3U

Nowoczesny znicz na wkład ZP-751.3U

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 7
  • wysokość: 300 mm
  • kod EAN: 5905669430036

Znicze szklane na wkład

Nowoczesny znicz na wkład ZP-751.3U, artystyczny znicz szklany na wkład, będzie niebanalną ozdobą miejsca pochówku. Jego wyśmienity design sprawia, że znicz będzie wyglądał doskonale przez bardzo długi czas. Opracowany i stworzony został z troszczeniem się o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, spełni oczekiwania w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Długość świecenia jest uzależniona od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są bardzo uwielbianym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na nagrobku, aby pokazać, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. Ponadto, stosowany jest do ozdoby  mogiły, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Stawiany jest też na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zapotrzebowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, przeto znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Nowoczesny znicz na wkład ZP-751.3U, to doskonała propozycja aby pomnik nabrał wspaniałego wyglądu.

Producent zniczy

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat proponuje swoim odbiorcom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości półprodukty, sprawiają że, oferowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są cenione w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi znaczącymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649