Piękny znicz na wkład Z239 BK

Piękny znicz na wkład Z239 BK

 

Wysokość znicza w cm: 24. Kod EAN: 590 8252 9563 02. Ilość w opakowaniu: 7 szt.

Piękny znicz na wkład Z239 BK

Piękny znicz na wkład Z239 BK

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 7
  • wysokość: 240 mm
  • kod EAN: 590 8252 9563 02

Znicze szklane na wkład

Piękny znicz na wkład Z239 BK, będzie prześliczną oprawą mogiły. Jego wyśmienity design sprawia, że znicz będzie wyglądał urzekająco przez bardzo długi czas. Opracowany i stworzony został z pietyzmem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Długość świecenia jest uzależniona od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle poszukiwanym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na nagrobku, aby okazać, że myślimy o zmarłym. Jak również, wykorzystywany jest do ozdoby  grobu, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Stawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największy popyt na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to rozpoczynamy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, z tego powodu znajdziemy w ofertach sprzedawców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Producent zniczy

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości wyroby. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości surowce, sprawiają że, oferowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, z tego powodu tak bardzo są chętnie nabywane w Polsce jak i w Europie.

Najnowszą propozycją w ofercie jest piękny znicz na wkład Z239 BK.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi ważnymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy bezkonkurencyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649