Przezroczysty znicz na wkład Z166

Przezroczysty znicz na wkład Z166

 

Wysokość znicza w cm: 24. Kod EAN: 590 8252 9520 83. Ilość w opakowaniu: 8 szt.

Przezroczysty znicz na wkład Z166

Przezroczysty znicz na wkład Z166

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 8
  • wysokość: 240 mm
  • kod EAN: 590 8252 9520 83

Znicze szklane na wkład

Przezroczysty znicz na wkład Z166, będzie wyjątkową ozdobą płyty nagrobnej. Jego cudowny design sprawia, że znicz będzie wyglądał ponadczasowo przez bardzo długi czas. Opracowany i wykonany został z dbaniem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, stanie na wysokości zadania w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Długość świecenia jest uzależniona od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle atrakcyjnym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na mogile, aby dać wyraz, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. Także, stosowany jest do ozdoby  mogiły, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zapotrzebowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, przeto znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości surowce, sprawiają że, oferowane produkty są na najwyższym poziomie jakościowym, przeto tak bardzo są cenione w Polsce jak i w Europie.

Najnowszą propozycją w ofercie jest przezroczysty znicz na wkład Z166.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi podstawowymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649