Przezroczysty znicz na wkład Z440 Ż

Przezroczysty znicz na wkład Z440 Ż

 

Wysokość znicza w cm: 24. Kod EAN: 590 2838 3423 74. Ilość w opakowaniu: 9 szt.

Przezroczysty znicz na wkład Z440 Ż

Przezroczysty znicz na wkład Z440 Ż

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 9
  • wysokość: 240 mm
  • kod EAN: 590 2838 3423 74

Znicze szklane na wkład

Przezroczysty znicz na wkład Z440 Ż, będzie niewiarygodną dekoracją mogiły. Jego cudowny design sprawia, że znicz będzie wyglądał genialnie przez bardzo długi czas. Opracowany i wytworzony został z pietyzmem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, stanie na wysokości zadania w każdych warunkach atmosferycznych.

W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Długość świecenia jest uzależniona od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są bardzo wziętym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na nagrobku, aby potwierdzić, że myślimy o zmarłym. Także, używany jest do ozdoby  nagrobku, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zainteresowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, z tego powodu znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Przezroczysty znicz na wkład Z440 Ż, to doskonała propozycja aby pomnik nabrał wspaniałego wyglądu.

Producent zniczy

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat proponuje swoim odbiorcom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości półprodukty, sprawiają że, oferowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są cenione w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi znaczącymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649