Rewelacyjny znicz na wkład Sułtan 1

Rewelacyjny znicz na wkład Sułtan 1

 

Wysokość znicza w cm: 32. Kod EAN: 590 6485 8731 13. Ilość w opakowaniu: 2 szt.

Rewelacyjny znicz na wkład Sułtan 1

Rewelacyjny znicz na wkład Sułtan 1

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 2
  • wysokość: 320 mm
  • kod EAN: 590 6485 8731 13

Znicze szklane na wkład

Rewelacyjny znicz na wkład Sułtan 1, będzie elegancką dekoracją płyty nagrobnej. Jego genialny design sprawia, że znicz będzie wyglądał magicznie przez bardzo długi czas. Opracowany i zrobiony został z dbałością o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy.

Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Okres świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle modnym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na grobie, aby podkreślić, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. Z drugiej strony, wykorzystywany jest do ozdoby  mogiły, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest także na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największy popyt na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, z tego powodu znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Rewelacyjny znicz na wkład Sułtan 1

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości wyroby. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości półfabrykaty, sprawiają że, proponowane towary są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są często kupowane w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi ważnymi odbiorcami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy rewelacyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649