Stylowy znicz na wkład Z222

Stylowy znicz na wkład Z222

 

Wysokość znicza w cm: 29. Kod EAN: 590 2838 3425 89. Ilość w opakowaniu: 8 szt.

Stylowy znicz na wkład Z222

Stylowy znicz na wkład Z222

Stylowy znicz na wkład Z222

Stylowy znicz na wkład Z222

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 8
  • wysokość: 290 mm
  • kod EAN: 590 2838 3425 89

Znicze szklane na wkład

Stylowy znicz na wkład Z222, będzie pierwszorzędną dekoracją grobu. Jego fascynujący design sprawia, że znicz będzie wyglądał wyśmienicie przez bardzo długi czas. Opracowany i wytworzony został z czuwaniem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, spełni oczekiwania w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Czas świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są bardzo wysoko notowanym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Stylowy znicz na wkład Z222, posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na nagrobku, aby pokazać, że pamiętamy o zmarłym. Z drugiej strony, wykorzystywany jest do ozdoby  nagrobku, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest także na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zapotrzebowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to rozpoczynamy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, dlatego znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Stylowy znicz na wkład Z222

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat oferuje swoim odbiorcom najwyższej jakości wyroby. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości półfabrykaty, sprawiają że, oferowane towary są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są często kupowane w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi znaczącymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649