Szklany znicz na wkład Dubaj

Szklany znicz na wkład Dubaj

 

Wysokość znicza w cm: 29. Kod EAN: 590 2838 3417 35. Ilość w opakowaniu: 8 szt.

Szklany znicz na wkład Dubaj

Szklany znicz na wkład Dubaj

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 8
  • wysokość: 290 mm
  • kod EAN: 590 2838 3417 35

Znicze szklane na wkład

Szklany znicz na wkład Dubaj, będzie perfekcyjną ozdobą grobu. Jego efektowny design sprawia, że znicz będzie wyglądał fascynująco przez bardzo długi czas. Opracowany i wyprodukowany został z troszczeniem się o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, zda egzamin w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Długość świecenia jest uzależniona od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle często kupowanym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na grobie, aby dowieść, że pamiętamy o zmarłym. W dodatku, stosowany jest do ozdoby  mogiły, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Stawiany jest także na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zapotrzebowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzimy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, dlatego znajdziemy w ofertach wytwórców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Szklany znicz na wkład Dubaj, to doskonała propozycja aby pomnik nabrał wspaniałego wyglądu.

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat proponuje swoim odbiorcom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości półprodukty, sprawiają że, oferowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są cenione w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi znaczącymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649