Szklany znicz na wkład ZP- 437

Szklany znicz na wkład ZP- 437

 

Wysokość znicza w cm: 30. Kod EAN: 5905669430166. Ilość w opakowaniu: 7 szt.

Szklany znicz na wkład ZP- 437

Szklany znicz na wkład ZP- 437

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 7
  • wysokość: 300 mm
  • kod EAN: 5905669430166

Znicze szklane na wkład

Szklany znicz na wkład ZP- 437, przezroczysty znicz szklany na wkład, będzie przeuroczą ozdobą nagrobka. Jego prześliczny design sprawia, że znicz będzie wyglądał niepowtarzalnie przez bardzo długi czas. Opracowany i zrobiony został z baczeniem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, stanie na wysokości zadania w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Czas świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle uznanym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na mogile, aby okazać, że pamiętamy o zmarłym. Co więcej, stosowany jest do ozdoby  grobu, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zapotrzebowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to rozpoczynamy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, przeto znajdziemy w ofertach wytwórców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Szklany znicz na wkład Z107, to doskonała propozycja aby pomnik nabrał wspaniałego wyglądu.

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości wyroby. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości półprodukty, sprawiają że, proponowane towary są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są cenione w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi znaczącymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649