Uroczy znicz na wkład Z107 Mozaika

Uroczy znicz na wkład Z107 Mozaika

 

Wysokość znicza w cm: 26. Kod EAN: 590 8252 9533 63. Ilość w opakowaniu: 4 szt.

Uroczy znicz na wkład Z107 Mozaika

Uroczy znicz na wkład Z107 Mozaika

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 4
  • wysokość: 260 mm
  • kod EAN: 590 8252 9533 63

Znicze szklane na wkład

Uroczy znicz na wkład Z107 Mozaika, będzie wyróżniającą się oprawą mogiły. Jego niepowtarzalny design sprawia, że znicz będzie wyglądał atrakcyjnie przez bardzo długi czas. Opracowany i wykonany został z troską o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, zda egzamin w każdych warunkach atmosferycznych.

W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Okres świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle lubianym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na nagrobku, aby okazać, że myślimy o zmarłym. Ponadto, stosowany jest do ozdoby  mogiły, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Uroczy znicz na wkład Z107 Mozaika

Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zainteresowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, przeto znajdziemy w ofertach wytwórców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości półprodukty, sprawiają że, proponowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są chętnie nabywane w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi głównymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy godne podziwu ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649