Wyjątkowy znicz na wkład Z925Ż

Wyjątkowy znicz na wkład Z925Ż

 

Wysokość znicza w cm: 25. Kod EAN: 590 2838 3416 74. Ilość w opakowaniu:  szt. 8

Wyjątkowy znicz na wkład Z925Ż

Wyjątkowy znicz na wkład Z925Ż

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 8
  • wysokość: 25
  • kod EAN: 590 2838 3416 74

Wyjątkowy znicz na wkład Z925Ż

to doskonała ozdoba każdego grobu.

Znicze szklane na wkład

Przezroczysty znicz szklany na wkład, będzie niebywałą dekoracją miejsca pochówku. Jego śliczny design sprawia, że znicz będzie wyglądał oszałamiająco przez bardzo długi czas. Opracowany i stworzony został z dbaniem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, zda egzamin w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Długość świecenia jest uzależniona od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle wziętym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na mogile, aby okazać, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. Prawdę mówiąc, stosowany jest do ozdoby  mogiły, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest też na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największy popyt na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, z tego powodu znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Wyjątkowy znicz na wkład Z925Ż

Producent zniczy

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty. Najnowsza technologia wytwarzania oraz doskonałej jakości półfabrykaty, sprawiają że, proponowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, z tego powodu tak bardzo są często kupowane w Polsce jak i w Europie.

Nasza oferta obejmuje cały asortyment produktów ozdabiających groby. Należą do nich: znicze zalewane, Znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi znaczącymi odbiorcami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy wyśmienite ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649