Bez kategorii

Jakie znicze są modne w tym roku?

Jakie Znicze Sa Modne

Chcąc zachować pamięć o tych, którzy od nas odeszli, zapalamy znicze. Ta tradycja trwa już od bardzo dawna i nic nie wskazuje na to, aby miała się zmienić. Różnica polega na tym, że teraz mamy o wiele szerszy wybór niż kiedyś, jeśli chodzi o tego typu produkty. Jakie są modne znicze w 2024 roku i na które z nich warto zwrócić uwagę? Odpowiadamy.

Jakie znicze są modne w tym roku? Znicze solarne

Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie znicze solarne, które określa się mianem „zniczy przyszłości”. Są one zasilane energią słoneczną – ładują się zatem w ciągu dnia, aby w nocy pięknie świecić. W ich przypadku nie ma konieczności wymiany baterii. Niektóre z nich są w stanie palić się nawet 1000 dni! Co więcej, pozwalają one zadbać również o środowisko naturalne, a przy okazji także i o Twój czas, którego nie musisz poświęcać na zakup wkładów.

Jakie znicze są modne w tym roku? Znicze szklane

Skoro już jesteśmy przy temacie ekologii, warto również zwrócić uwagę na modne znicze szklane – one także są niezwykle popularne. Jedną z ich zalet jest waga, ze względu na którą raczej się nie przewracają i nie spadają z grobu – pod tym względem zdecydowanie deklasują znicze plastikowe. Co więcej, są one bardzo różnorodne – występują w rozmaitych kolorach, rozmiarach, a nawet i kształtach. Takie znicze prezentują się niezwykle elegancko, można wręcz powiedzieć, że mają swój styl i klasę.

  • Znicz solarny złoty S797
    Znicz solarny złoty S797
  • Znicz szklany Z99P (27 cm)
    Znicz szklany Z99P (27 cm)
  • Znicz solarny srebrny S801
    Znicz solarny srebrny S801

Jakie są modne znicze w tym roku? Znicze kapliczki

Modne znicze kapliczki to jedne z tych zniczy, które zawsze wspaniale się prezentują. Nowoczesny design łączy się w tym przypadku z tradycyjnymi symbolami. Dzięki nim grób może prezentować się naprawdę estetycznie. Pozwalają one we wspaniały sposób uczcić pamięć o zmarłych. Te dostępne u nas są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie dopracowane w każdym detalu. Jeśli zależy CI na unikalnych doznaniach estetycznych, te znicze będą strzałem w dziesiątkę.

Modne znicze – znicze LED

Uwagę warto zwrócić także na znicze LED, które łączą w sobie wiekową tradycję z nowoczesnymi technologiami. Niestraszne im różne warunki pogodowe, a do tego są one stosunkowo niedrogie. Zapewniają większe bezpieczeństwo, ponieważ nie ma w ich przypadku ryzyka pożaru. Nie wytwarzają też dymu ani sadzy, co z pewnością docenią osoby mające tendencję do alergii. Można korzystać z nich również wielokrotnie – w razie potrzeby wystarczy wymienić baterię. Przejrzyj pełną ofertę sklepu ZniczeFenix i wybierz idealne ich modele dla swoich bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *